Skystis biožidiniams bioetanolis

7,49 21,99 

1L Bekvapis
1L Kava
1L Vanilė
5L Bekvapis

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

MRM Chemicals

Talpa

1L Bekvapis

,

1L Kava

,

1L Vanilė

,

5L Bekvapis

Kilmės šalis

Lenkija

Aprašymas

Skystis biožidiniams bioetanolis yra skystas kuras, skirtas kūrenti visų tipų biožidiniuose. Vieno litro biokuro užtenka 3 – 9 valandoms nuolatinio deginimo (priklausomai nuo degiklio įjungimo laipsnio).

Biokuras ruošiamas augalinės kilmės etilo alkoholio pagrindu. Jis nepalieka jokių suodžių ar pelenų pėdsakų ant židinio. Degant, išsiskiria anglies dioksidas ir vandens garai, kurių kiekis yra saugus aplinkai. Deginant biokurą nereikia specialių židinio dūmtraukių. Gamyboje naudojamas etanolis yra aukštos kokybės ir neskleidžia dūmų.

 • Neišskiria dūmų ar toksiškų garų;
 • Nerūksta, nepalieka suodžių;
 • Nekenksmingas žmonėms ir aplinkai;
 • Ilgas degimo laikas;
 • Pagamintas etanolio pagrindu.

Skystis biožidiniams bioetanolis turi skirtingas pakuotes ir sąvybes. Rinkitės iš originalaus bekvapio, miško kvapo ir kavos kvapo.

Naudojimas

Supilkite skystį į bioetanolio židinį. Uždenkite ilgalaikiu degikliu. Jei skystis išsiliejo už židinio zonos, nedelsdami nuvalykite ir nusausinkite paviršių. Nepilkite skysčio į degančią ugnį! Prieš vėl uždegant židinį, jis turi būti visiškai užgesintas ir atvėsęs.

Sudėtis: etanolis (visiškai denatūruotas), propan-2-olis, 2-metilpropan-2-olis.

Dėmesio! Produktas skirtas profesionaliam naudojimui. Prieš naudojant produktą reikia išsibandyti deginant mažą jo kiekį.

Bioetanolinis židinys – moderni ir aplinką tausojanti alternatyva tradiciniams malkų ar dujiniams židiniams. Jis veikia degindamas bioetanolį – atsinaujinantį ir švariai degantį alkoholį, gaunamą iš augalinių šaltinių. Vienas iš pagrindinių bioetanolio židinių privalumų yra jų montavimo paprastumas, nes jiems nereikia kamino ar vėdinimo sistemos. Jie žinomi dėl to, kad gamina tikrą liepsną be tradicinio dūmtraukio, todėl yra universalus ir estetiškas pasirinkimas, suteikiantis šilumos ir atmosferos įvairioms patalpų erdvėms.

Saugumo žymėjimai:

 • H225: Labai degus skystis ir garai;
 • H319: Sukelia smarkų akių dirginimą;
 • P210: Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių. Nerūkyti šalia.
 • P280: Mūvėti apsaugines pirštines, drabužius, naudoti akių (veido) apsaugos priemones.
 • P305+P351+P338: Patekus į akis atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir lengvai tai galima padaryti. Toliau plauti akis.
 • P370+P378: Gaisro atveju: gesinimui naudoti ABC tipo miltelinius gesintuvus.
 • P403+P235: Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Laikyti vėsioje vietoje.
 • P501: Turinį / talpyklą šalinti į konteinerius pagal teisės aktus, reglamentuojančius atitinkamai pavojingų atliekų arba talpyklų ir atliekų talpyklose tvarkymą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Skystis biožidiniams bioetanolis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.