Aliejus medienos impregnavimui ir apsaugai

12,39 51,79 

1L
5L

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Amello

Dengiamumas m²/l

3 – 10

Vidaus / lauko darbams

Lauko

Talpa

1L

,

5L

Kilmės šalis

Estija

Aprašymas

Amello aliejus medienos impregnavimui ir apsaugai yra skirtas tik lauko darbams. Aliejaus Pine Tar Lazure sudėtyje esama linų sėmenų aliejaus, pušų dervos (60%) ir pušų terpentino. Aliejus gerai įsigeria į medieną, apsaugodamas ją nuo purvo, drėgmės, UV spindulių, atmosferos poveikio (sniegas, lietus ir t.t.), puvimo ir pelėsių poveikio. Išryškina medienos tekstūrą. Tinka seniems ir naujiems mediniams paviršiams.

Naudojimas

Naudojimo sritys: Mediniai stogai (gontai, skiedros). Valtys. Rąstų namai. Impregnuota ir termiškai apdorota mediena. Tik lauko darbams!

Paviršiaus paruošimas: Apdorotini mediniai paviršiai turi būti sausi, maksimali medienos drėgmė neturi viršyti 15%, o santykinė oro drėgmė turi būti mažesnė kaip 80%. Seni mediniai paviršiai turi būti nuvalyti nuo purvo, grybelių ir kitų pašalinių medžiagų, kurias galima pašalinti.

Naudojimo būdas: Skiesti nereikia. Prieš naudojimą ir naudojant pamaišykite. Šepetėliu ar audeklu užtepkite ant paviršiaus ploną Pine Tar Lazure sluoksnį ir leiskite jam įsigerti. Ne vėliau kaip po 1 val. pašalinkite nuo paviršiaus visą neįsigėrusį aliejų.
Nušlifuokite paviršių prieš užtepdami sekantį sluoksnį. Sluoksnių skaičius turi būti 1- 4, priklausomai nuo reikalaujamos kokybės ir medinio paviršiaus paskirties. Ypač kruopščiai turi būti apdorojami paviršiaus galai.

Esant reikalui, po metų galima atlikti kosmetinį apdorojimą. Aliejus medienos impregnavimui ir apsaugai negali būti naudojamas lakuotiems ar dažytiems paviršiams. Aliejaus naudojimas kitiems tikslams arba pažeidžiant nurodymus nerekomenduojamas.

Techninė informacija

  • Džiūvimo trukmė: užtepus ploną sluoksnį – 1-7 paros, priklausomai nuo oro sąlygų ir medienos rūšies
  • Spalva: tamsiai ruda ( 60% pušų dervos).
  • Darbo įrankių plovimas: pušų terpentinu.
  • Išeiga: pjautinei medienai – 3-5 m2 , , obliuotiems paviršiams – 6-10 m2.

Pastaba: Po kiekvieno paviršiaus apdorojimo medienos kokybė tik gerėja!

LABAI SVARBU: Medžio drožlės arba drabužiai, kurie kontaktavo su šiuo produktu, yra degūs, todėl jie prieš sunaikinimą turi būti mirkomi uždarame kanistre su vandeniu arba nedelsiant sudeginami. Produkto neturi pateikti į dirvą, kanalizaciją ar vandenį. Nutekėjęs skystis turi būti surinktas, naudojant tam tikslui smėlį ar kitą nedegią absorbuojančią medžiagą. Tuščios sausos pakuotės gali būti naikinamos kartu su kitomis buitinėmis šiukšlėmis. Skysčio likučiai turi būti nugabenami į pavojingų skysčių surinkimo punktą.

  • Saugojimas: Gali būti saugojamas vėsioje vietoje.
  • Sudėtis: Pušų terpentinas, Pušų derva, Linų sėmenų aliejus.
  • Aktyvioji medžiaga: 3-Iodo-2-propinil butilkarbamatas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Aliejus medienos impregnavimui ir apsaugai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.