Linų sėmenų aliejus Amello

8,99 36,49 

1L
5L

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas Amello
Vidaus / lauko darbams Vidaus
Talpa 1L , 5L
Kilmės šalis Estija

Aprašymas

Linų sėmenų aliejus Amello yra natūralus šalto spaudimo sėmenų aliejus. Sėmenų aliejaus spaudimo temperatūra neviršija 50°. Sėmenų aliejus yra visiškai natūralus produktas. Sėmenų aliejus įsigeria į medieną, apsaugodamas ją nuo nešvarumų ir drėgmės. Sėmenų aliejus išryškina medienos tekstūrą. Taip pat tinka mediniams paviršiams, kurie priglunda prie maisto. Sėmenų aliejus yra visiškai natūralus ir saugus gamtai. Išeiga plokščiam mediniam paviršiui 7 – 10 m2 /l.

Naudojimas

Paviršiai: Pjaustymo lentos, mediniai indai, mediniai žaislai, baldai, termiškai apdorota mediena.

Paviršiaus paruošimas: Apdorotini mediniai paviršiai turi būti sausi, maksimali medienos drėgmė neturi viršyti 15%, o santykinė oro drėgmė turi būti mažesnė kaip 80%. Seni mediniai paviršiai turi būti nuvalyti nuo purvo, grybelių ir kitų pašalinių medžiagų, kurias galima pašalinti (pavyzdžiui, švitriniu popieriumi).

Naudojimo būdas: Užtepkite priemonę teptuku arba audėklu ir leiskite įsigerti. Pašalinkite nuo paviršiaus visą neįsigėrusį aliejų ne vėliau kaip po 1 val. Prieš tepdami sekantį sluoksnį nušlifuokite paviršių. Sluoksnių skaičius turi būti 1 – 4, priklausomai nuo reikalaujamos kokybės ir medinio paviršiaus paskirties. Ypač kruopščiai turi būti apdorojami paviršiaus galai. Apdorotas medinis paviršius gali būti vaškuojamas medienai skirtu vašku. Esant reikalui, po metų galima atlikti kosmetinį apdorojimą. Amello Linų sėmenų aliejus nenaudojamas lakuotiems ar dažytiems paviršiams. Aliejaus naudojimas kitiems tikslams arba pažeidžiant nurodymus nerekomenduojamas.

Džiūvimo trukmė: užtepus ploną sluoksnį – 24 valandos (20ºC )

Spalva: skaidri (bespalvė)

Dėmesio: linų sėmenų aliejus gali pakeisti medienos spalvą, todėl prieš pradedant darbus išbandykite mažame plote.

Darbo įrankių plovimas: įrankius plauti su muilu ir vandeniu.

Pastaba: Po kiekvieno paviršiaus apdorojimo medienos kokybė tik gerėja.

Linų sėmenų aliejus linseedoil amello
  • Priešgaisrinė sauga: Medžio drožlės arba drabužiai, kurie kontaktavo su šiuo produktu, yra degūs, todėl jie prieš sunaikinimą turi būti mirkomi uždarame kanistre su vandeniu arba nedelsiant sudeginami. Tuščios sausos pakuotės gali būti naikinamos kartu su kitomis buitinėmis šiukšlėmis. Liepsna įsiplieksti gali ir be kibirkšties ar kitų išorinių veiksnių!
  • Saugojimas: Saugoti šiltoje patalpoje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Linų sėmenų aliejus Amello”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.