Medienos baliklis Remover

2,59 27,59 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Pagalba

Naudojantis produktu

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Primacol

Dengiamumas m²/l

8 – 20

Vidaus / lauko darbams

Vidaus ir lauko

Talpa

20L, 1L, 3L, 5L

Kilmės šalis

Lenkija

Aprašymas

Medienos baliklis Remover
Pašalina purvą, nešvarumus, dėmes atsiradusias dėl samanų ir kitokių pakitimų. Didina medienos vertę ir kokybę. Puikiai tinka dekoratyvinės ir konstrukcinės medienos atnaujinimui. Produktas tinka kiekvienai medienos rūšiai. Naudojant egzotinės medienos atnaujinimui, iš pradžių reikėtų atlikti bandymą. Preaparatas negali būti naudojamas maisto, gėrimų ir pašarų pirminei pakuotei, vaikų žaislams bei tiesiogei su dirvožekiu besiliečiantiems objektams apdoroti.
Dėmesio! Produktas balina ne tik medieną – patekus ant drabužių, palieka baltas dėmes.

Naudojimo būdas: preaparta tepti šepečiu ar voleliu, mirkymo būdu, prieš tai nuvalius paviršių nuo purvo, apnašų. Tepti išilgine medžio kryptimi, gausiai suvilginant paviršių. Sekančiu tepimus atlikti ne anksčiau, kaip po dviejų valandų. Balinimo efektas išryškėja po 12-24 valandų. Dažyti, impregnuoti galima tik pilnai išdžiuvus paviršiui. Naudoti temperatūrai esant teigiamai ( +10C. +20C), gerai vėdinamoje vietoje, vengti tiesioginių saulės spindulių.

Išeiga: tamsiomis dėmėmis išbalinti ar senai medienai atšviežinti 80-100ml/m2. Pamėlynavusios pušies išbalinimui 160-200 ml/m2.

Galiojimo laikas: 12 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Reaguodamas su rūgštimis, išskiria toksiškas dujas. Dirgina akis ir odą. Saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti garų. patekus į akis, nedelsiiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Patekus ant odos, nedelsiant gerai nuplauti vandeniu. Dėvėti tinkamus apsauginius drabužius, m9vėti pirštis ir nauditi akių (veido) apsaugos priemones. Prarijus nedelsiant kreitis į gygytoją ir parodyti etiketę.

Įspėjimas: nenaudoti kartu su kitais produktais, gali išskirti pavojingas dujas (chlorą)

Medienos baliklis Remover