Medienos baliklis Remover

2,79 34,59 

1L
20L
5L

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas Primacol
Dengiamumas m²/l 8 – 20
Vidaus / lauko darbams Vidaus ir lauko
Talpa 1L , 3L , 20L , 5L
Kilmės šalis Lenkija

Aprašymas

Medienos baliklis Remover pašalina purvą, nešvarumus, dėmes atsiradusias dėl samanų ir kitokių pakitimų. Didina medienos vertę ir kokybę. Puikiai tinka dekoratyvinės ir konstrukcinės medienos atnaujinimui. Produktas tinka kiekvienai medienos rūšiai. Naudojant egzotinės medienos atnaujinimui, iš pradžių reikėtų atlikti bandymą. Preaparatas negali būti naudojamas maisto, gėrimų ir pašarų pirminei pakuotei, vaikų žaislams bei tiesiogei su dirvožekiu besiliečiantiems objektams apdoroti.
Dėmesio! Produktas balina ne tik medieną – patekus ant drabužių, palieka baltas dėmes.

Naudojimo būdas: preparatą tepti teptuku arba voleliu, mirkymo būdu, prieš tai nuvalius paviršių nuo purvo ir apnašų. Tepti išilgine medžio kryptimi, gausiai suvilginant paviršių. Sekančius tepimus atlikti ne anksčiau, kaip po dviejų valandų. Balinimo efektas išryškėja po 12-24 valandų. Dažyti, impregnuoti galima tik pilnai išdžiuvus paviršiui. Naudoti temperatūrai esant teigiamai ( +10C – +20C), gerai vėdinamoje vietoje, vengti tiesioginių saulės spindulių.

Išeiga: tamsiomis dėmėmis išbalinti ar senai medienai atšviežinti 80-100ml/m2. Pamėlynavusios pušies išbalinimui 160-200 ml/m2.

Galiojimo laikas: 12 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Reaguodamas su rūgštimis, išskiria toksiškas dujas. Dirgina akis ir odą. Saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti garų. patekus į akis, nedelsiiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Patekus ant odos, nedelsiant gerai nuplauti vandeniu. Dėvėti tinkamus apsauginius drabužius, mūvėti pirštines ir naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Prarijus nedelsiant kreitis į gydytoją ir parodyti etiketę. Sandėliuojant medienos baliklis negali gauti tiesioginių saulės spindulių.

Įspėjimas: medienos baliklis negali būti naudojamas kartu su kitais produktais, gali išskirti pavojingas dujas (chlorą)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Medienos baliklis Remover”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.