Amello Aliejus su pušų terpentinu

12,39 51,79 

1L
5L

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Amello

Dengiamumas m²/l

8 – 10

Vidaus / lauko darbams

Vidaus

Talpa

1L, 5L

Kilmės šalis

Estija

Aprašymas

Linų sėmenų aliejus su pušų terpentinu Amello

Turpentine-linseedoil sudėtyje esama linų sėmenų aliejaus, pušų terpentino ir medienos apsaugos agento. Aliejus įsigeria į medieną, apsaugodamas ją nuo drėgmės ir purvo, sudarydamas nelaidų vandeniui sluoksnį. Turpentine-linseedoil išryškina medienos tekstūrą, tinka seniems ir naujiems mediniams paviršiams iš tikmedžio, ąžuolo, beržo, raudonmedžio.

Naudojimo sritys: rąstinių namų ir pirčių vidaus apdaila. Durys. Langų rėmai. Impregnuota ir termiškai apdorota mediena

Paviršiaus paruošimas: Apdorotini mediniai paviršiai turi būti sausi, maksimali medienos drėgmė neturi viršyti 15%, o santykinė oro drėgmė turi būti mažesnė kaip 80%. Seni mediniai paviršiai turi būti nuvalyti nuo purvo, grybelių ir kitų pašalinių medžiagų (pavyzdžiui, švitriniu popieriumi).

Naudojimo būdas: Skiesti nereikia. Prieš naudojimą ir naudojant pamaišykite. Šepetėliu ar audeklu užtepkite ant paviršiaus ploną Turpentine-linseedoil sluoksnį ir leiskite jam įsigerti. Ne vėliau kaip po 1 val. pašalinkite nuo paviršiaus visą neįsigėrusį aliejų. Leiskite sluoksniui džiūti ne mažiau kaip 24 val. prieš užtepdami sekantį sluoksnį. Sluoksnių skaičius turi būti 1- 4, priklausomai nuo reikalaujamos kokybės ir medinio paviršiaus paskirties. Ypač kruopščiai turi būti apdorojami paviršiaus galai. Nušlifuokite paviršių prieš užtepdami sekantį sluoksnį. Esant reikalui, po metų galima atlikti kosmetinį apdorojimą. Turpetine-linseedoil nenaudotinas lakuotiems ar dažytiems paviršiams. Aliejaus naudojimas kitiems tikslams arba pažeidžiant nurodymus nerekomenduojamas.

Džiūvimo trukmė: užtepus ploną sluoksnį – 1-5 paros, priklausomai nuo oro sąlygų ir medienos rūšies

Svoris: 0,85 kg/L

Spalva: skaidri

Darbo įrankių plovimas: pušų terpentinu

Išeiga: 8 – 10 m2 /l obliuotiems paviršiams.

Pastaba: Po kiekvieno paviršiaus apdorojimo medienos kokybė tik gerėja!

DĖMESIO!
Sauga: Medžio drožlės arba drabužiai, kurie kontaktavo su šiuo produktu, yra degūs, todėl jie prieš sunaikinimą turi būti mirkomi uždarame kanistre su vandeniu arba nedelsiant sudeginami. Produkto neturi pateikti į dirvą, kanalizaciją ar vandenį. Nutekėjęs skystis turi būti surinktas, naudojant tam tikslui smėlį ar kitą nedegią absorbuojančią medžiagą. Tuščios sausos pakuotės gali būti naikinamos kartu su kitomis buitinėmis šiukšlėmis. Skysčio likučiai turi būti nugabenami į pavojingų skysčių surinkimo punktą. Saugojimas

Gali būti saugojamas vėsioje vietoje.

Sudėtis: Pušų terpentinas, Linų sėmenų aliejus

Aktyvioji medžiaga: 3-Iodo-2-propinil butilkarbamatas.

Kiekis: 1 l, 5 l,

Linų sėmenų aliejus su pušų terpentinu Amello

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Amello Aliejus su pušų terpentinu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.