Renovacijos dažai medienai ir betonui HELP, 2.5L

28,99 

Pilka
Šviesiai pilka
Šviesiai ruda
Tamsiai ruda

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Primacol

Spalva

Pilka

,

Šviesiai pilka

,

Šviesiai ruda

,

Tamsiai ruda

Dengiamumas m²/l

5

Vidaus / lauko darbams

Lauko

Talpa

2.5L

Kilmės šalis

Lenkija

Aprašymas

Renovacijos dažai medienai ir betonui HELP dekoruoja ir apsaugo sudarydamas patvarią ir elastingą dangą, atsparią atmosferos veiksniams, pelėsiams ir drėgmei. Turi puikų sukibimą su įvairiais pagrindais (mediana, betonas, OSB, MDF ir kt.). Galima dažyti ir virš vandens esančias medinių pakylų bei aikštelių dalis (nepatiriančias nuolatinio sąlyčio su vandeniu). Renovacinių dažų privalumai:

  • Dažai skirti horizontaliems paviršiams atnaujinti
  • Dekoruoja ir apsaugo senas medines terasas ir betonines grindis
  • Puikus sprendimas lauko grindims ir laiptams atnaujinti
  • Apsauga – iki 3 metų*
  • Susidaro tvirta ir elastinga danga, atspari UV spinduliams ir vandeniui
  • Turi slydimą mažinančių savybių (anti-slip)
  • Išeiga iki 12m2 iš 2,5l pakuotės

Naudojimo būdas:

Dažyti galima tik tada, kai aplinkos ir pagrindo temperatūra aukštesnė negu +10 oC, o drėgnumas – ne didesnis kaip 70 proc.

Prieš naudojant, renovacijos dažai medienai ir betonui turi būti gerai išmaišyti. Užtepti teptuku arba voleliu. Dažų ant volelio turi būti gausiai, nedažyti sausu voleliu. Užtepti storą sluoksnį. Dažant vieną paviršių nereikėtų daryti pertraukų ir taisyti sausos dangos. Kitą dažų sluoksnį užtepti tada, kai ankstesnis jau išdžiūvo (maždaug po 5 val.), rekomenduojama užtepti 2–3 sluoksnius.

Danga visiškai išdžiūsta maždaug per 24 val. Jeigu oro temperatūra žema ir didelis drėgnumas, džiūvimo laikas pailgėja. Visas savo eksploatacines savybes (atsparumą) danga įgyja maždaug po 2 savaičių, todėl dangos nepatartina intensyviai eksploatuoti bent kelias dienas po nudažymo.

Siekiant išvengti skirtingų atspalvių, visą apdorojamą paviršių rekomenduojama dažyti gaminiu su tuo pačiu serijos numeriu, o jei partijos numeriai skirtingi, gaminį reikia sumaišyti vienoje didelėje talpykloje.

Dažų dėmės sunkiai pašalinamos, todėl rekomenduojama dažant vilkėti darbinius drabužius. Baigus darbą įrankius reikia nuplauti vandeniu.

Pagrindo paruošimas:

Pagrindas turi būti švarus, sausas, neriebaluotas ir stabilus. Reikia pašalinti klijinių dažų ir kitų atsisluoksniavusių dangų likučius. Ištrupėjusias vietas reikia užglaistyti tinkamu glaistu. Jeigu pagrindas stipriai absorbuoja vandenį, jį reikia gruntuoti tam skirta emulsija, pvz., Primacol Primagrunt.  Lygų pagrindą arba absorbuojantį nedaug vandens nutrinti švitriniu popieriumi. Medinius elementus reikia nušlifuoti, nupūsti dulkes, įtrūkimus užglaistyti. Dumblius ir kerpes apdoroti tinkamomis priemonėmis, o paskui pašalinti šepečiu, tada paviršių nuplauti ir nudžiovinti. Jeigu medinis paviršius anksčiau nebuvo impregnuotas, jį iš pradžių reikia apdoroti bespalviu biocidiniu preparatu.

Laikymas:

Dažus  sandėliuoti +5 – +25 °C temperatūroje, sausoje vietoje, sandariai uždarytoje originalioje pakuotėje. Saugoti nuo tiesioginio saulės spindulių poveikio. Atidarius pakuotę gaminio tinkamumo naudoti laikas gali sutrumpėti.

*priklausomai nuo pagrindo rūšies ir eksploatavimo sąlygų.  Išeiga atitinka nurodytą, kai mediena taisyklingai paruošta, gerai išdžiovinta, sveika ir sausa.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Renovacijos dažai medienai ir betonui HELP, 2.5L”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.