Purškiami dažai žymėjimui Bond it

8,29 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Pagalba

Naudojantis produktu

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Dažų spalva

Balta, Geltona, Juoda, Mėlyna, Raudona, Žalia

Aprašymas

Purškiami dažai žymėjimui Bond it

Tinka naudoti ilgalaikiam ženklinimui lauke ir viduje. Puikiai tinka automobilių aikštelėms, teniso kortams, gamykloms, sandėliams, mokykloms ir pan. Galima naudoti ant medienos, žvyro, žolės, asfalto ir betono.

Atsparūs trinčiai, greitai džiūsta, atsparūs UV, neužsikemša.

Naudojimas: Gerai suplakite. Paviršius turi būti švarus ir neriebaluotas. Kuo arčiau paviršiaus purkšite, tuo ryškesnė linija gausis. Laikykite vėsioje, sausoje patalpoje. Baigus darbus keletą sekundžių papurkškite laikydami purškiklį i viršų, kad neuždžiūtų.
Džiuvimo laikas priklauso nuo aplinkos temperatūros. Esant 10oC  temperatūrai jau po 30 minučių dažytą paviršių galima liesti.

Išeiga: vienos pakuotės užtenka 50mm pločio ir 60-105 metrų ilgio juostai. Sudėtyje nėra švino. Naudojami nechlorinti tirpikliai.

Atsargumo priemonės: degus. Kaitinama pakuotė gali sprogti. Patekus ant odos gali sukelti odos sausėjimą ar trūkinėjimą. Dirgina akis. Gali sukelti mieguistumą ir svaigulį. Kenksmingi vandens organizmams, gali sukelti ilgalaikius nepalankius vandens ekosistemų pakitimus.  Saugoti nuo vaikų. Saugoti nuo  karščio, įkaitusio paviršiaus, kibirkščių ir atviros ugnies. Nerūkykite. Nepurkškite į atvirą liepsną. Nebadykite ir nedeginkite pakuotės net po panaudojimo. Neįkvėpkite garų. Nepurkškite į akis, ant odos ar rūbų. Naudokite tiktai lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. Patekus į akis keletą minučių skalaukite vandeniu, jei turite kontaktinius lešius nedelsiant išsiimkite ir toliau skalaukite vandeniu. Blogai pasijutus kreipkitės pagalbos i gydytoją. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose. Nenaudokite ant įkaitusių (>50oC) paviršių. Sudėtyje yra acetono, aromatinio angliavandenilio ir butilo acetato.

Purškiami dažai žymėjimui Bond it