Bond it Purškiami dažai linijų žymėjimui

8,29 

Mėlyna
Žalia
Balta
Geltona
Oranžinė
Raudona

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Bond-it

Dažų spalva

Mėlyna, Žalia, Balta, Geltona, Oranžinė, Raudona

Kilmės šalis

Jungtinė Karalystė

Aprašymas

Purškiami dažai žymėjimui Bond it yra tinkami naudoti ilgalaikiam ženklinimui lauke ir viduje. Puikiai tinka automobilių aikštelėms, teniso kortams, gamykloms, sandėliams, mokykloms ir pan. Galima naudoti ant medienos, žvyro, žolės, asfalto ir betono.

Atsparūs trinčiai, greitai džiūsta, atsparūs UV, neužsikemša.

Naudojimas: Gerai suplakite. Paviršius turi būti švarus ir neriebaluotas. Kuo arčiau paviršiaus purkšite, tuo ryškesnė linija gausis. Laikykite vėsioje, sausoje patalpoje. Baigus darbus keletą sekundžių papurkškite laikydami purškiklį i viršų, kad neuždžiūtų.
Džiuvimo laikas priklauso nuo aplinkos temperatūros. Esant 10oC  temperatūrai jau po 30 minučių dažytą paviršių galima liesti.

Išeiga: vienos pakuotės užtenka 50mm pločio ir 60-105 metrų ilgio juostai. Sudėtyje nėra švino. Naudojami nechlorinti tirpikliai. Pakuotės talpa: 750ml

Atsargumo priemonės: degus. Kaitinama pakuotė gali sprogti. Patekus ant odos gali sukelti odos sausėjimą ar trūkinėjimą. Dirgina akis. Gali sukelti mieguistumą ir svaigulį. Kenksmingi vandens organizmams, gali sukelti ilgalaikius nepalankius vandens ekosistemų pakitimus.  Saugoti nuo vaikų. Saugoti nuo  karščio, įkaitusio paviršiaus, kibirkščių ir atviros ugnies. Nerūkykite. Nepurkškite į atvirą liepsną. Nebadykite ir nedeginkite pakuotės net po panaudojimo. Neįkvėpkite garų. Nepurkškite į akis, ant odos ar rūbų. Naudokite tiktai lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. Patekus į akis keletą minučių skalaukite vandeniu, jei turite kontaktinius lešius nedelsiant išsiimkite ir toliau skalaukite vandeniu. Blogai pasijutus kreipkitės pagalbos i gydytoją. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose. Nenaudokite ant įkaitusių (>50oC) paviršių. Purškiami dažai žymėjimui Bond it sudėtyje turi acetono, aromatinio angliavandenilio ir butilo acetato.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Bond it Purškiami dažai linijų žymėjimui”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.