Primacol gruntas su kvarciniu smėliu

6,49 35,99 

1.5kg
15kg
4.5kg
7kg

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Primacol

Vidaus / lauko darbams

Vidaus ir lauko

Talpa

1.5kg

,

15kg

,

4.5kg

,

7kg

Kilmės šalis

Lenkija

Aprašymas

Gruntas su kvarciniu smėliu KONTAKT BETON yra paruošta naudoti masė, padidinanti sukibimą su mažai įgeriančiu pagrindu. Gaminio sudėtyje esantis kvarcinis smėlis nutepus sudaro šiurkštų paviršių, dėl to lengviau dengti kitus sluoksnius. Gruntui išdžiūvus susidaro danga, atspari šarmų poveikiui. KONTAKT BETON gruntas izoliuoja pagrindą ir todėl apdailos sluoksnyje neatsiranda dėmių. Gaminys nedegus ir netoksiškas.

Paskirtis:

Skirtas mažai įgeriančiam ir lygiam pagrindui. Dirbtinio akmens plytelėms, gipso kartono plokštėms, senoms keramikos dangoms ir kitokiems mineraliniams pagrindams. Naudojamas patalpų viduje ir išorėje, prieš tinkuojant, tepant klijus, glazūrą, įrengiant hidroizoliaciją. Naudojamas prieš dedant fasadinį dekoratyvinį tinką.

Pagrindo paruošimas:

Pagrindas turi būti tvirtas ir stabilus,  sausas, švarus, nedulkėtas, neriebaluotas ir nevaškuotas. Dažų ir tinko likučius ir kitus su pagrindu menkai sukibusius sluoksnius reikia pašalinti. Paviršius, kurių neketinama gruntuoti, reikia uždengti, nes išdžiūvusį gruntą bus sunku pašalinti.

Naudojimas:

Prieš naudojant, gruntas su kvarciniu smėliu, turi būti sumaišytas. Nereikia skiesti, tirštinti ir maišyti su kitomis medžiagomis. Preparatą reikia užtepti tolygiai teptuku arba voleliu, žiūrėti, kad nenutekėtų. Atliekant darbą ir baigus jį reikia vėdinti patalpą, kol išnyks kvapas. Apdorojamą paviršių ir gruntuojant, ir gruntui džiūstant reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, atmosferos kritulių ir vėjo poveikio. Kitus sluoksnius galima tepti tiktai visiškai išdžiūvus gruntui (mažiausiai po 24 val.).

Laikymas:

Sandariai uždarytoje originalioje pakuotėje, 5–30 oC temperatūroje, sausoje vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo šalčio ir tiesioginių saulės spindulių poveikio.

Sudėtyje yra 5-chlor-2-metil-4-izotiazolin-3-ono [Nr. WE 247-500-7] ir 2-metil-4-izotiazolin-3-ono [Nr. WE 220-239-6] mišinio (3:1) po reakcijos. Gali sukelti alerginę reakciją.

Techniniai duomenys

  • Išeiga: 3,3 m2/kg
  • Naudojimo temperatūra: 5–30 oC.
  • Įrankiai: teptukas, volelis
  • Džiūvimo laikas: 24 val.
  • Įrankių plovimas: šiltu vandeniu
  • Sukibimas su betonu >1,3MPa
  • Atitinka reikalavimus: PN-C-81906:2003

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Primacol gruntas su kvarciniu smėliu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.