Primacol Hidroizoliacija X-fibre

10,19 62,89 

1.5kg
15kg
4.5kg
7kg

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Primacol

Dengiamumas m²/l

0,8

Vidaus / lauko darbams

Vidaus ir lauko

Talpa

1.5kg

,

15kg

,

4.5kg

,

7kg

Kilmės šalis

Lenkija

Aprašymas

Naudojimas: Primacol Hidroizoliacija X-fibre yra paruošta naudojimui, elastinga sandarimo masė. Skirta naudoti visur kur yra padidinta drėgmės rizika. Dėl panaudotų X-FIBRE pluoštų ir naujoviškų dervų pasižymi patvarumu ir puikiais parametrais. Tinka naudoti patalpų viduje ir išorėje ant sienų ir grindų. Panaudota masė po išdžiūvimo nepraleidžia vandens. Po užnešimo sukuria elastingą ir gerai sukimbantį paviršių. Galima tepti ant gipso-kartono plokščių, medžio drožlių plokščių, betoninių ir kitų paviršių. Netinka paviršiams kurie yra veikiami vandens spaudimo (pvz. baseinai)

Paviršiaus paruošimas: Paviršius turi būti lygus, kibus, stiprus ir sausas, neturi būti įtrūkimų ir dryžių, dulkių ir riebalų. Paviršius pagamintus iš poringos medžiagos reikia užgruntuoti su giliai įsiskverbiančiu gruntu. Įdubas ir įtrūkimus reikia kruopsčiai užglaistyti. Kampus reikia sustiprinti su elastinga sanitarine juosta. Šviežiai atlikti paviršiai pvz. tinką galima sandarinti po mažiausiai 28 dienų nuo jo atlikimo.

Naudojimo būdas: Darbo temperatūra: paviršiaus ir oro temperatūra +5C iki +30C, taip pat džiuvimo laikui. Prieš naudojant pakuotės turinį kruopščiai išmaišyti. Produkto neskiesti ir nenaudoti su kitais produktais. Po to užtepti masę ant paruošto paviršiaus su teptuku arba šepečiu dviem sluoksniais. Antrą sluoksnį tepti po 4 valandų, kai išdžius prieš tai teptas.Skersai prieš tai teptam sluoksniui.

Paviršiai po užtepimo hidroizoliacijos, iki plytelio išdeliojimo momento, turi būti saugomi nuo vandens poveikio ir mechaninių pažeidimų.

Techniniai duomenys:  Minimalus sluoksnio storis: 1,5mm. Optimalus sluoksnio storis: 1,5mm – 2,5mm.

Laikas skirtas išsaugoti produkto darbines funkcijas: 30 minučių. Dirbant su produktu jis išsaugo savo savybes tik 30 minučių, todėl reikia išimti iš indo tik tokį kiekį, kuris bus panaudotas per tą laiką. Likusį kiekį reikia laikyti sandariai uždarytoje pakuotėje.

Išeiga: apie 1,5 kg/m2.

Plytelių deliojimas: po 24 val.

Naudoti kartu su klijais: C2.

Spalva: turkio.

Įrankių valymas: vandeniu, jeigu dar nesudžiūvusi medžiaga, išdžiūvusi medžiaga yra sunkiai pašalinama.

Hidroizoliacija Primacol X-fibre

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Primacol Hidroizoliacija X-fibre”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.