Polimercementinė hidroizoliacija Level+, 10kg

32,98 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Level+

Vidaus / lauko darbams

Vidaus ir lauko

Talpa

10kg

Kilmės šalis

Vokietija

Aprašymas

Polimercementinė hidroizoliacija LEVEL+11 skirta įrengti vandeniui nelaidžią hidroizoliaciją  pastatuose. Puikiai tinka paviršiams vietose, kuriose būna intensyvus vandens poveikis ir vanduo su slėgiu. Taip pat galima naudoti tokiose vietose kaip terasos, balkonai, laiptai, cokoliai, saunos, baseinai, skalbyklos, virtuvės, vonios kambariai, dušo kabinos, tualetai, skalbyklos, pirtys, rūsiai, prieš įrengiant keramines dangas. Produktas tinka naudoti ir įvairios rūšies vandens rezervuaruose: tvenkiniuose, fontanuose, baseinų duobėse ir pamatų sienose iš grunto pusės ir iš rūsio pusės.  Hidroizoliacija LEVEL+11 gali būti galutinė paviršiaus apdaila tose vietose, kur nėra mechaninių pažeidimų , nevyksta pėsčiųjų arba transporto priemonių eismas. Tinka naudoti įrengiant drėgmei ir vandeniui nelaidžias dangas grindinio šildymo sistemose. Gali būti puikus pamušalas po bituminiais sandarikliais sandarinant ir hidroizoliuojant pamatų sienas. Hidroizoliacija LEVEL+11 skirta betoniniams pagrindams, cemento, cemento ir kalkių tinkui, cemento ir pluoštinio cemento plokštėms, besiūlėms grindų dangoms ir betoniniams liejiniams. Galima naudoti ant drėgno pagrindo. Išdžiūvus susidaro drėgmei ir vandeniui atspari danga, puikiai sukimbanti ir tinkanti tolesniems statybos darbams. Galima dengti ant vertikalių ir horizontalių paviršių, tiek patalpose, tiek lauke. Susidaro garams laidi danga. Polimercementinės hidroizoliacijos ypatybės:

 • PO BITUMINĖMIS DANGOMIS
 • PO KERAMINĖMIS PLYTELĖMIS
 • RŪSIAMS
 • PAMATAMS
 • TERASOMS, BALKONAMS
 • ATSPARUS NEIGIAMAM VANDENS SLĖGIUI
 • SKIRTAS NAUDOTI VIDUJE IR IŠORĖJE
 • GREITAI DŽIŪSTANTIS
 • NELAIDUS VANDENIUI
 • ATSPARUS ŠALČIUI

Pagrindo paruošimas

Pagrindas, ant kurio bus hidroizoliacija LEVEL+11, turi būti stabilus, nesutrūkinėjęs, neturi būti minkštas paspaudus atskirose vietose. Turi būti įrengti visi nuolydžiai, pagrindas turi būti sausas, švarus, be dulkių, riebalų, vaško, senų dažų, smulkių elementų, kurie gali susilpninti hidroizoliacijos sukibimą. Teršalus ir silpnai prikibusius sluoksnius reikia pašalinti ir tas vietas užtaisyti tinkama medžiaga. Nuo metalinių paviršių pašalinti rūdis ir apsaugoti juos nuo korozijos. Pagrindą reikia nugruntuoti.

Produkto paruošimas

Paruoštą indą įpilkite vandens (kiekis: 0,3 l / 1 kg miltelių) ir supilkite maišo turinį. Nepilkite viso pakuotės turinio iš karto. Tai reikėtų atlikti palaipsniui, maišant  kibire lėtai veikiančiu maišytuvu, kad gautųsi vientisa masė. Palikite skiedinį maždaug 5 min ir vėl išmaišykite. Skiedinys būna paruoštas naudoti po antro sumaišymo. Vienu metu reikia paruošti pakankamai skiedinio, kad jį būtų galima sunaudoti per 45 minutes. Jeigu hidroizoliacija Level+11 dengiama purškimo būdu, skiedinio konsistencija gali būti parenkama atsižvelgiant į purškimo įrenginio tipą, slėgį ir purkštuką. Vandens dalį mišinyje leidžiama padidinti arba sumažinti 0,5 % masės.

Dengimo būdas

Polimercementinę hidroizoliaciją LEVEL+11 reikia užtepti teptuku su kietais šereliais, voleliu, plienine mentele arba užpurkšti. Darbai turi būti atliekami tada, kai pagrindo ir aplinkos temperatūra yra nuo +5 °C iki +25 °C. Vieno sluoksnio džiūvimo laikas – nuo 6 iki 24 valandų. Vienu kartu nereikia užtepti pernelyg storo plėvelės sluoksnio, jos perteklių reikia nedelsiant pašalinti. Jeigu vienu kartu užtepamas pernelyg storas plėvelės sluoksnis, pailgėja surišimo laikas, danga gali susitraukti ir galiausiai sutrūkinėti. Kitus sluoksnius reikia tepti statmenai ankstesniam sluoksniui (kryžmai). Atsižvelgiant į apsaugomo paviršiaus tipą ir paskirtį reikia naudoti sistemines sandarinimo juostas, movas ir kampuočius bei kompensacines virveles. Pirmiausia reikia užsandarinti kompensacinius tarpus, kampus, vamzdžių angas, nuotekų groteles naudojant specialią juostą, kampuočius arba sandarinamo movas, įspaudžiant jas kraštuose į plėvelę. Hidroizoliaciją reikia paskleisti per visą paviršių. Kitas sluoksnis užtepamas po to, kai išdžiūsta ankstesnis. Pradėti klijuoti keraminę dangą galima visiškai išdžiūvus mišinio sluoksniams.

Hidroizoliavimo darbai neturi būti atliekami per lietų, rūką ir labai stipriai šviečiant saulei. Naujai įrengtą hidroizoliacinę dangą reikia apsaugoti, kad neišdžiūtų pernelyg greitai. Dėl žemos temperatūros, didelės oro drėgmės ir nesant tinkamo oro cirkuliavimo pailgėja džiūvimo laikas. Atliekant darbus lauke izoliuotą paviršių reikia apsaugoti nuo saulės spindulių, vėjo, kritulių ir šalčio. Galutinė produkto išeiga ir džiūvimo laikas priklauso nuo pagrindo kokybės (akytumo), tai reikia nustatyti atliekant individualius konkretaus naudojimo bandymus su įvairių tipų pagrindais. Tolesnius statybos darbus reikia atlikti tada, kai visi sluoksniai išdžiūsta.

Techniniai duomenys

 • Spalva sumaišius – pilka
 • Maišymo santykis – 0,3 l švaraus vandentiekio vandens / 1 kg sauso mišinio
 • Konsistencija sumaišius – tiršta pasta
 • Tinkamumo darbui laikas – mažiausiai 45 min.
 • Sluoksnių skaičius – 1–3 (mažiausiai 2)
 • Išeiga – 1,5 kg/m² / 1 sluoksnis
 • Bendra išeiga – nuo drėgmės apsauganti izoliacija – mažiausiai 3kg/m²
 • Bendra išeiga – nuo užsistovinčio vandens su slėgiu izoliacija – mažiausiai 4,5kg/m² + armavimo tinklelis
 • Minimalus atskiro sluoksnio storis – 1mm
 • Minimalus dangos storis – 2 mm
 • Oro ir pagrindo temp. darbo metu – nuo +5 °C iki +25 °C
 • Atskirų sluoksnių džiūvimo laikas – nuo 6 iki 24 valandų
 • Laikas tarp atskirų sluoksnių padengimo – mažiausiai 6 val.
 • Visas įrengtos dangos kietėjimo laikas – 28 dienos
 • Vandens su slėgiu apkrova – mažiausiai po 7 dienų
 • Keraminės dangos įrengimas – ne anksčiau kaip praėjus 24 val. po sukietėjimo.
 • Naudojimo įrankiai – teptukas, plieninė mentelė arba užpurškiant

Laikymas ir gabenimas

Produktas turi būti apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių, laikomas atokiai nuo šilumos šaltinių ir atviros liepsnos. Produktas jautrus neigiamai temperatūrai. Gabenti ir laikyti originaliose uždarytose pakuotėse, sausoje vietoje, aukštesnėje negu +5 °C temperatūroje.

Pastabos

Darbus reikia atlikti laikantis techninių sąlygų, gamintojo instrukcijų, standartų ir taikomų darbų saugos taisyklių. Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą atitinka sąlygas, kai oro temperatūra yra 25 °C ± 2 °C, santykinis oro drėgnumas – 55–60 proc.  Produktą laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jeigu produktas patektų į akis, nedelsiant išplauti jas, gausiai pilant vandenį ir kreiptis į gydytoją. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl to, kad produktas buvo laikomas netinkamai arba neatsižvelgiant į jo naudojimo paskirtį. Prieš naudojant perskaityti išsamią informaciją apie produkto naudojimo sąlygas. Kilus bet kokioms abejonėms patarimo kreiptis į gamintoją.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Polimercementinė hidroizoliacija Level+, 10kg”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.