Karšto spaudimo linų sėmenų aliejus

10,99 44,99 

1L
5L

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Level+

Blizgumas

Pusiau matinis

Dengiamumas m²/l

16

Vidaus / lauko darbams

Vidaus ir lauko

Talpa

1L, 5L

Kilmės šalis

Vokietija

Aprašymas

Karšto spaudimo linų sėmenų aliejus Level+ yra skirtas impregnuoti, konservuoti ir prižiūrėti medieną ir iš medienos pagamintus gaminius. Labai gerai įsigeria ir giliai įsiskverbia. Tai aplinką tausojantis produktas – be tirpiklių ir užpildų. Nesudaro plėvelės ant paviršiaus. Linų sėmenų aliejus apsaugo impregnuotą paviršių nuo kenksmingų oro sąlygų poveikio, drėgmės ir mikrobiologinės taršos, tokios kaip pelėsiai, grybai, samanos ir kerpės. Linų sėmenų aliejus dažniausiai naudojamas siekiant apsaugoti terasų lentas iš natūralaus medžio, medines duris, langų rėmus, palanges, grindis, sodo baldus, pavėsines ir kitus medienos dirbinius. Linų sėmenų aliejų galima naudoti bet kokios rūšies medienai: kietmedžių, spygliuočių ir minkštai egzotinei medienai. Dėmesio! Dėl skirtingų medienos rūšių kiekvieną kartą prieš naudojant reikia atlikti technologinį bandymą ir pažiūrėti, koks bus efektas. Aliejumi ištepta mediena gali patamsėti veikiama saulės ir lietaus. Karšto spaudimo linų sėmenų aliejaus ypatybės:

 • GREITAI DŽIŪSTANTIS
 • IŠRYŠKINANTIS MEDIENOS SPALVĄ IR STRUKTŪRĄ
 • GILIAI ĮSISKVERBIANTIS Į MEDIENĄ
 • ATSPARUS ATMOSFEROS VEIKSNIAMS
 • NESUDARO LAKO PLĖVELĖS
 • NATŪRALUS PRODUKTAS
 • BE DERVŲ

Pagrindo paruošimas

Pagrindas, kuris bus impregnuojamas aliejumi, turi būti sausas, švarus, be dulkių ir smulkių elementų, galinčių sumažinti sukibimą.

Produkto paruošimas

Prieš naudojimą linų sėmenų aliejų gerai išmaišyti taroje.

Naudojimas

Karšto spaudimo linų sėmenų aliejus yra paruoštas naudoti. Jį reikia užtepti teptuku, voleliu, minkšto audinio skiaute arba užpurkšti. Atsižvelgiant į medienos rūšį, jį reikia tepti tol, kol aliejus  nebeįsigers, kartu žiūrint, kad jo nesusidarytų perdaug. Aliejaus perteklių reikia nedelsiant nusausinti šluostant. Jeigu darbai atliekami lauke, aliejumi išteptas paviršius turi būti apsaugotas nuo saulės spindulių, kritulių ir šalčio, kol visiškai išdžius. Gamintojas neprisiima atsakomybės už jokias pasekmes, atsiradusias dėl to, kad gaminys buvo naudojamas nesilaikant pirmiau pateiktų nurodymų ir gamintojo instrukcijų.

Techniniai duomenys

 • Spalva – šviesiai ruda
 • Matiškumas – pusiau matinis
 • Konsistencija – tirštas skystis
 • Tankis – 0,928–0,950 g/ cm³
 • Sluoksnių skaičius – mažiausiai 1
 • Džiūvimas – sausas liečiant po 2val; kitas sluoksnis po 2val; pilnas išdžiūvimas – apie 4 paras.
 • Išeiga – nuo 60 ml iki 100 ml / 1m²
 • Oro ir pagrindo temp. darbo metu – nuo +10 °C iki +30 °C
 • Naudojimo įrankiai – teptukas, volelis arba užpurškiant

Laikymas ir gabenimas

Produktas turi būti apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių, laikomas atokiai nuo šilumos šaltinių ir atviros liepsnos. Produktas jautrus neigiamai temperatūrai. Gabenti ir laikyti originaliose uždarytose pakuotėse, sausoje vietoje, aukštesnėje negu +10°C temperatūroje.

Pastabos

Baigus darbą aliejaus prisigėrusius įrankius reikia sudėti į indą su vandeniu – Savaiminio užsidegimo pavojus! Produktas labai degus, jį reikia laikyti gerai vėdinamose patalpose, atokiai nuo ugnies šaltinių. Produktą laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Darbus reikia atlikti laikantis techninių sąlygų, gamintojo instrukcijų, standartų ir taikomų darbų saugos taisyklių. Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą atitinka sąlygas, kai oro temperatūra yra +25 °C ± 2 °C, santykinis oro drėgnumas : 55–60 proc. Kitomis sąlygomis gali pakisti džiūvimo ar surišimo laikas. Produktą laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jeigu produktas patektų į akis, nedelsiant išplauti jas, gausiai pilant vandenį ir kreiptis į gydytoją. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl to, kad produktas buvo laikomas netinkamai arba neatsižvelgiant į jo naudojimo paskirtį. Prieš naudojant perskaityti išsamią informaciją apie produkto naudojimo sąlygas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Karšto spaudimo linų sėmenų aliejus”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.