Skysti tapetų klijai Glastatex Primacol

3,19 16,69 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Pagalba

Naudojantis produktu

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Talpa

10kg., 1kg., 3kg., 5kg.

Aprašymas

Skysti tapetų klijai Glastatex Primacol

Klijai paruošti naudojimui, skirti stiklo audinio arba flizeliniams tapetams. Produktas taip pat gali būti naudojamas klijuoti sunkius, vinilinius, tekstilinius, struktūrinius tapetus. Glastatex klijai užtikrina profesionalią kokybę, tvirtą ir labai stiprų sukibimą tapetų su sieną ko negali užtikrinti klijai milteliuose. Masė po išdžiuvimo yra permatoma. Prieš naudojant klijus, susipažinkite su tapetų gamintojo rekomendacijomis.

Paviršius: turi būti sausas, švarus, lygus ir tvirtas. Tuo atveju jeigu paviršius byra, nestabilus paviršius turi būti pašalintas o atsiradusius netolygumus užglaistome. Labai sugeriančius paviršius reikia nugruntuoti (siūlome Primacol Primagrunt) arba Glastatex klijus praskiestus su vandeniu (maksimaliai 15% vandens), o po to palikti išdžiūti.

Naudojimo būdas: Prieš naudojant klijus reikia gerai išmaišyti. Produktą ant sienos užnešti su voleliu arba teptuku. Reikia atkreipti dėmesį, kad klijai ant sienos pasiskirstytų tolygiai.

Tapetavimą reikia atlikti juostomis t.y. užnešti klijus ant sienos dalies, apie 1,5 metro pločio, priklijuoti tapetų juostą, išlyginti ir prispausti, išstumti su guminiu voleliu arba šluoste oro burbulus už tapetų kraštų. Užnešti klijus ant sekančios sieno dalies ir priklijuoti sekančią tapetų juostą ir tt.

Toks tapetavimas yra susijęs su greitu kliju sukibimu. Per 5 minutes yra galimybė keisti tapetų padėtį ant sienos. Klijų likučius ir perteklių reikia pašalinti iškarto su drėgna šluoste. Įrankius po darbo valyti su šiltu vandeniu ir plovikliu. Užklijavus tapetus juos galima dažyti po 24 valandų.

Tik naudojant tinkamai parinktus produktus: klijus, tapetus ir dažus, galima išgauti pilną vizualų ir tinkamą tapetų efektą.

Siūlome naudoti stiklo audinio tapetus Primacol Professional bei dažus skirtus stiklo audinio tapetų dažymui.

Gamintojas neatsako už netinkamą klijų naudojimą ir dėl to atsiradusius nuostolius. Prieš klijuojant ant pagrindinio paviršiaus, rekomenduojama išbandyti, kad susipažintumėte su klijų naudojimo technika.

Išeiga (priklauso nuo paviršiaus sugeriamumo):
Stiklo audinio tapetai: 200g – 300g/m2
Kiti tapet: 125g – 200g/ m2

Laikymas: Laikyti 5 – 25C temperatūroje, tamsioje ir sausoje patalpoje, sandariai uždarytoje, originalioje pakuotėje. Saugoti nuo vaikų.

Galiojimo laikas: 36 mėnesiai nuo pagaminimo datos, žiūrėti ant pakuotės.

Produktas ekologiškas, sudėtyje neturi tirpiklių. Produktas turi PZH atestatą.