Skysti tapetų klijai Primacol Glastatex

3,19 16,69 

1kg.
3kg.
10kg
5kg.

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas Primacol
Dengiamumas m²/l 4 – 8
Vidaus / lauko darbams Vidaus
Talpa 1kg. , 3kg. , 10kg , 5kg.
Kilmės šalis Lenkija

Aprašymas

Primacol Glastatex skysti tapetų klijai yra paruošti naudojimui, skirti stiklo audinio arba flizeliniams tapetams. Produktas taip pat gali būti naudojamas klijuoti sunkius, vinilinius, tekstilinius, struktūrinius tapetus. Glastatex skysti tapetų klijai užtikrina profesionalią kokybę, tvirtą ir labai stiprų sukibimą tapetų su sieną ko negali užtikrinti klijai milteliuose. Masė po išdžiuvimo yra permatoma. Prieš naudojant klijus, susipažinkite su tapetų gamintojo rekomendacijomis.

Naudojimas

Paviršius: turi būti sausas, švarus, lygus ir tvirtas. Tuo atveju jeigu paviršius byra, nestabilus paviršius turi būti pašalintas o atsiradusius netolygumus užglaistyti. Labai sugeriančius paviršius reikia nugruntuoti (siūlome Primacol Primagrunt) arba Glastatex klijus praskiestus su vandeniu (maksimaliai 15% vandens), o po to palikti išdžiūti.

Naudojimo būdas: Prieš naudojant klijus reikia gerai išmaišyti. Produktą ant sienos užnešti su voleliu arba teptuku. Reikia atkreipti dėmesį, kad klijai ant sienos pasiskirstytų tolygiai.

Tapetavimą reikia atlikti juostomis t.y. užnešti klijus ant sienos dalies, apie 1,5 metro pločio, priklijuoti tapetų juostą, išlyginti ir prispausti, išstumti su guminiu voleliu arba šluoste oro burbulus už tapetų kraštų. Užnešti klijus ant sekančios sieno dalies ir priklijuoti sekančią tapetų juostą ir tt.

Toks tapetavimas yra susijęs su greitu kliju sukibimu. Per 5 minutes yra galimybė keisti tapetų padėtį ant sienos. Klijų likučius ir perteklių reikia pašalinti iškarto su drėgna šluoste. Įrankius po darbo valyti su šiltu vandeniu ir plovikliu. Užklijavus tapetus juos galima dažyti po 24 valandų.

Tik naudojant tinkamai parinktus produktus: klijus, tapetus ir dažus, galima išgauti pilną vizualų ir tinkamą tapetų efektą.

Gamintojas neatsako už netinkamą klijų naudojimą ir dėl to atsiradusius nuostolius. Prieš klijuojant ant pagrindinio paviršiaus, rekomenduojama išbandyti, kad susipažintumėte su klijų naudojimo technika.

Techninė informacija

  • Išeiga (priklauso nuo paviršiaus sugeriamumo):
    Stiklo audinio tapetai: 200g – 300g/m2
    Kiti tapetai: 125g – 200g/m2
  • Laikymas: Laikyti 5 – 25C temperatūroje, tamsioje ir sausoje patalpoje, sandariai uždarytoje, originalioje pakuotėje. Saugoti nuo vaikų.
  • Galiojimo laikas: 36 mėnesiai nuo pagaminimo datos, žiūrėti ant pakuotės.
  • Produktas ekologiškas, sudėtyje neturi tirpiklių. Produktas turi PZH atestatą.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Skysti tapetų klijai Primacol Glastatex”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.