Ronseal Ultimate Protection aliejus terasai

41,09 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Pagalba

Naudojantis produktu

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Ronseal

Spalva

šviesus ąžuolas, tamsus ąžuolas, tikas

Dengiamumas m²/l

8 – 10

Vidaus / lauko darbams

Lauko

Talpa

2,5L

Kilmės šalis

Jungtinė Karalystė

Aprašymas

Ronseal decking oil aliejus terasai

Aliejus terasoms suteikia puikią, natūraliai atrodančią ilgalaikę apsaugą. Unikali formulė leidžia aliejui giliau įsiskverbti į medieną ir dar labiau ją apsaugoti. Dvigubai atsparesnis aliejus atmosferos poveikiui (krituliai ir pan.) ir trinčiai.  Tinka naudoti kietmedžiui ir minkštam medžiui.

Išeiga: 2,5 ltr pakuotė/10-12m2 tepant dviem sluoksniais. Nuteptas paviršius atsparus lietui jau po 90 minučių. Antras sluoksnis gali būti tepamas jau po 4 valandų. Pilnas išdžiūvimas po 24 valandų.

Naudojimas: neapdorotai, atmosferos paveiktai medienai: neapdorotą ir papilkėjusią medieną pirmiausia nuplaukite terasos valikliu, kad atnaujintumėte medienos spalvą ir sukurtumėte tvirtą pagrindą aliejui įsigerti. Anksčiau aliejuotai medienai: naudokite terasos valiklį, kad nuplautumėte visas dulkes, riebalus, purvus, apnašas ir pan. Pašalinkite atplaišas ir sutrūkinėjusią dangą. Kad išvengtumėte trūkinėjimo ir spalvų skirtumo pašalinkite prieš tai buvusią dangą naudodami terasos valiklį.  Naujai medienai: naujos terasos paviršius turi būti sausas ir švarus.  Tai padės geriau įsigerti aliejui. Nuvalykite terasą su terasos valikliu naudodami šepetį.  Nuskalaukite terasą aukštu slėgiu su vandeniu. Prieš aliejuojant terasa turi būti pilnai išdžiūvusi.

Spalva ant pakuotės nurodo tik apytikslę spalvą. Rekomenduojama išmėginti spalvą ant mažo paviršiaus ploto mažai matomoje vietoje.

Aliejavimas:

  1. Įsitikinkite, kad terasa yra visiškai išdžiūvusi. Nealiejuokite esant drėgnam orui ar lyjant
  2. Tepant aliejų oras turi būti sausas ir pakankamai šiltas.
  3. Netepkite aliejaus ant įkaitusio paviršiaus ir tiesioginiuose saulės spinduliuose. Aliejus turi įsigerti į medieną, o ne uždžiūti ant paviršiaus.
  4. Gerai išmaišykite aliejų prieš naudojimą. Jei naudosite ne vieną pakuotę sumašykite jas tarpusavyje. Neskieskite.
  5. Aliejuokite terasą teptuku nepalikdami pertekliaus ant medienos. Po kelių minučių kempine arskudurėliu nuvalykite produkto perteklių, kad nesusidarytų plėvelė.Sekantį sluoksnį galite tepti jau po 4h.

Nepamirškite apie aplinką: neišpilkite produkto likučių į kanalizaciją. Aliejaus likučius, pakuotes ir instrumentų plovimo skysčių likučius reikia nugabenti į vietinį atliekų perdirbimo centrą / utilizavimo stotį.

VENKITE PRODUKTO UŽŠALIMO !!!

Ronseal decking oil aliejus terasai