Aliejus terasai Ultimate Protection

41,09 

Šviesus ąžuolas
Tamsus ąžuolas
Tikas

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Ronseal

Spalva

Šviesus ąžuolas

,

Tamsus ąžuolas

,

Tikas

Dengiamumas m²/l

8

Vidaus / lauko darbams

Lauko

Talpa

2.5L

Kilmės šalis

Jungtinė Karalystė

Aprašymas

Ronseal Ultimate Protection aliejus terasai suteikia puikią, natūraliai atrodančią ilgalaikę apsaugą. Unikali formulė leidžia aliejui giliau įsiskverbti į medieną ir dar labiau ją apsaugoti. Dvigubai atsparesnis aliejus atmosferos poveikiui (krituliai ir pan.) ir trinčiai.  Tinka naudoti kietmedžiui ir minkštam medžiui.

Aliejus terasai – išeiga ir džiūvimas

  • Išeiga: iki 8 m2/l.
  • Nuteptas paviršius atsparus lietui jau po 90 minučių.
  • Antras sluoksnis gali būti tepamas jau po 4 valandų.
  • Pilnas išdžiūvimas po 24 valandų.

Paviršiaus paruošimas:

Neapdorotai, atmosferos paveiktai medienai: neapdorotą ir papilkėjusią medieną pirmiausia nuplaukite terasos valikliu, kad atnaujintumėte medienos spalvą ir sukurtumėte tvirtą pagrindą aliejui įsigerti.

Anksčiau aliejuotai medienai: naudokite terasos valiklį, kad nuplautumėte visas dulkes, riebalus, purvus, apnašas ir pan. Pašalinkite atplaišas ir sutrūkinėjusią dangą. Kad išvengtumėte trūkinėjimo ir spalvų skirtumo pašalinkite prieš tai buvusią dangą naudodami terasos valiklį.

Naujai medienai: naujos terasos paviršius turi būti sausas ir švarus.  Tai padės geriau įsigerti aliejui. Nuvalykite terasą su terasos valikliu naudodami šepetį.  Nuskalaukite terasą aukštu slėgiu su vandeniu. Prieš aliejuojant terasa turi būti pilnai išdžiūvusi.

Spalva ant pakuotės nurodo tik apytikslę spalvą. Rekomenduojama išmėginti spalvą ant mažo paviršiaus ploto mažai matomoje vietoje.

Aliejavimas:

  1. Įsitikinkite, kad terasa yra visiškai išdžiūvusi. Nealiejuokite esant drėgnam orui ar lyjant
  2. Tepant aliejų oras turi būti sausas ir pakankamai šiltas.
  3. Netepkite aliejaus ant įkaitusio paviršiaus ir tiesioginiuose saulės spinduliuose. Aliejus turi įsigerti į medieną, o ne uždžiūti ant paviršiaus.
  4. Aliejus terasai turi būti gerai išmaišytas prieš naudojimą. Jei naudosite ne vieną pakuotę sumašykite jas tarpusavyje. Neskieskite.
  5. Aliejuokite terasą teptuku nepalikdami pertekliaus ant medienos. Po kelių minučių kempine ar skudurėliu nuvalykite produkto perteklių, kad nesusidarytų plėvelė. Sekantį sluoksnį galite tepti jau po 4h.

Nepamirškite apie aplinką: aliejus terasai Ultimate Protection negali būti išpiltas į kanalizaciją. Terasos aliejaus likučius, pakuotes ir instrumentų plovimo skysčių likučius reikia nugabenti į vietinį atliekų perdirbimo centrą / utilizavimo stotį.

Gamintojas: Ronseal (JK)

VENKITE PRODUKTO UŽŠALIMO !!!

Rekomenduojami įrankiai aliejavimui

Storch Smulkių porų viskozinė kempinė

In stock

3,99 
Į krepšelį

Reikia pagalbos terasos aliejavimui? Paspauskite čia ir sužinokite kaip reikia teisingai aliejuoti bei kokie yra to privalumai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Aliejus terasai Ultimate Protection”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.