Hidroizoliacinė juosta Level+

9,98 89,99 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Level+

Vidaus / lauko darbams

Vidaus ir lauko

Ilgis

10m

,

50m

,

5m

Spalva

Pilka

Kilmės šalis

Vokietija

Aprašymas

Hidroizoliacinė juosta Level+ yra speciali, labai elastinga sandarinamoji juosta. Pilkos spalvos trilaminatas, pagaminta iš aukščiausios kokybės skersai elastingo flizelino ir aukščiausios kokybės sandarinimo plėvelės – 100% termoplastiko elastomero. Naudojamas specialus didelės gramatūros flizelinas iš abiejų elastomerinio įdėklo pusių žymiai pagerina sandarinimo juostos sukibimą su visų rūšių LEVEL+ prekės ženklo sandarinimo mišiniais – skystais, polimeriniais, polimerų ir cemento. Naudojamas aukščiausios kokybės elastomeras atsparus įprastai naudojamiems plovikliams ir valymui skirtomis cheminėms medžiagoms bei detergentams, jis taip pat atsparus UV spinduliams, senėjimui, grybams ir pelėsiams, ilgus metus išlieka elastingas ir termoplastiškas.

Hidroizoliacinės juostos sąvybės

 • Puikiai sukimba su hidroizoliacija;
 • Tinka baseinams, saunoms, fontanams, vonios ir dušo kabinoms, virtuvėms ir skalbykloms, vandens rezervuarams, kompensacinėms siūlėms, šildomoms grindims, balkonams ir terasoms, po keraminėmis plytelėmis;
 • Nepraleidžia vandens;
 • Atspari šalčiui;
 • Labai elastinga;
 • Atspari trūkimui;
 • Sutvirtinta poliesterio įdėklu;
 • Atspari grybams ir pelėsiams;
 • Lengvai išsiplėčia

Naudojimas

Hidroizoliacinė juosta LEVEL+G03 daugiausia skirta sandarinimui, ypač tų vietų, kurias nuolatos veikia vanduo ir drėgmė hidroizoliacijos sistemose, kaip antai: baseinuose, saunose, fontanuose, rezervuaruose, kituose vandens telkiniuose, taip pat galima naudoti balkonų ir terasų hidroizoliacijai. Juosta puikiai tinka naudoti įvairiose patalpose – vonios kambariuose, dušo kabinose, tualetuose, virtuvėse, skalbyklose, rūsiuose. Su šia juosta galima sandarinti visus sienų ir grindų sujungimus, sienų kampus (sandūras), įrengiant ją ant vertikalių paviršių, arba sandarint iš sienas ir grindis naudojant ant horizontalių paviršių, po plytelėmis įrengiamose sandarinimo sistemose. Juostą rekomenduojama naudoti ir sandarinant kompensacines siūles (apvadines, montavimo, kontrolines, įrengiamas tam tikrose zonose) ant horizontalių ir vertikalių paviršių, taip pat jų sandūrose pastatų viduje ir išorėje bei patalpose, kuriose patiriamas laikinas arba nuolatinis drėgmės ir vandens poveikis. Juosta skirta naudoti kartu su visais LEVEL+® skystais polimerais bei polimerų ir cemento sandarikliais. Nenaudoti sandarinant konstrukcines kompensacines siūles.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti stabilus, lygus, sausas, švarus, be dulkių, riebalų, senų dažų, smulkių elementų, kurie galėtų silpninti sukibimą. Pagrindą reikia nugruntuoti atitinkamu LEVEL+® gruntu. Teršalus ir silpnai prikibusius sluoksnius reikia pašalinti ir tas vietas užtaisyti tinkama medžiaga. Pagrindas gali būti įrengtas iš bet kokių cemento mišinių, sujungtų su grindimis (šildomos arba nešildomos), bei kitos rūšies reikiamo standumo ir laikomosios gebos pagrindai: keraminiai mūriniai elementai, akytbetonis, cementinis ir gipsinis tinkas, gelžbetonis, gipskartonio ir gipso plaušų plokštės, OSB plokštės, gipso blokeliai ir panašiai.

Naudojimo būdas

Pirmiausia reikia pradėti nuo kampų ir mandžetų, sandarinančių sienas arba grindis. Iš pradžių juos įstačius reikia atmatuoti tolesnes tiesios juostos atkarpas, nepamirštant užleisti bent 40 mm ilgio juostų sujungimams ir juostų su kampais ar mandžetais sujungimui. Tada ant paviršiaus, ant kurio bus dedama juosta, reikia užtepti ploną LEVEL+® hidroizoliacijos sluoksnį, ant kurio įtaisomi kampai ir dedamos tiesios juostos atkarpos, žiūrint, kad jos būtų padėtos lygiai. Padėjus juostos atkarpą ją reikia prispausti prie paviršiaus, spaudžiant iš viršaus su minkštu voleliu, glaistikliu arba mentele, ir papildomai užglaistyti sandarikliu iš viršaus. Nepamiršti, kad juostos atkarpos tarpusavyje ir juostos su kampais turi būti sujungtos tiksliai (naudojant hidroizoliaciją). DĖMESIO: klijuojant juostas ir kampus reikia žiūrėti, kad hidroizoliacija nebūtų padengta vidurinė juostos dalis (apie 20 mm) ir tokio paties pločio pagrindo dalis po ja. Taip įrengtą juostą iš abiejų pusių reikia užglaistyti LEVEL+® hidroizoliacija, bent dviem sluoksniais, paliekant nepadengtą vidurinę juostos dalį (mažiausiai 20 mm). Sandarinant kompensacines siūles su užpildu – kompensacinėmis virvėmis, reikia naudoti tinkamo skersmens virvę, kuri sandariai užpildo visą išsiplėtimo tarpą ir idealiai prispaus juostą prie sienų viduje. DĖMESIO! Įrengiant juostas ir kampus griežtai draudžiama naudotis aštriais įrankiais. Tolesnius statybos darbus reikia atlikti tada, kai hidroizoliacija išdžiūs.

Techniniai duomenys

 • Spalva – pilka
 • Laikančioji medžiaga – polipropileno PP neaustinis audinys
 • Sandarinamoji zona (užpildas) – termoplastiko elastomeras TPE
 • Bendrasis plotis – 120 mm
 • Išsitempianti sandarinamoji zona (elastomeras) – 120 mm
 • Išplėtimo zonos plotis (audinys PP) – 120 mm
 • Bendrasis storis – apie 0,60 mm +/- 0,1 mm
 • Išsitempimas į ilgį – 100 %
 • Išsitempimas į plotį – 150 %
 • Atsparumas temperatūrai – nuo -30 °C iki + 90 °C
 • Trūkio slėgis – 1,50 bar
 • Atsparumas ozonui – 500 val.
 • Oro ir pagrindo temp. darbo metu – nuo +5 °C iki +25 °C

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Hidroizoliacinė juosta Level+”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.