Kvarcinis gruntas vidaus ir išorės darbams

14,99 39,98 

4kg
15kg
7kg

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Level+

Vidaus / lauko darbams

Vidaus ir lauko

Talpa

4kg

,

15kg

,

7kg

Kilmės šalis

Vokietija

Aprašymas

Kvarcinis gruntas vidaus ir išorės darbams Level+ pagerina sukibimą su betonu bei išlygina pagrindo įgeriamumą. Gruntas yra be tirpiklių, nepralaidus vandeniui ir atsparus šalčiui, tačiau pralaidus vandens garams.

Kvarcinis gruntas latekso pagrindu sukuria tvirtą su pagrindu sukimbantį sluoksnį. Rekomenduojamas lygiems paviršiams iš betono arba nesugeriančių medžiagų, tokių kaip keraminės plytelės, akmuo ir kt. apdirbimui. Šis preparatas gali būti naudojamas ant mūro paviršių, tinkamai paruoštų ir stabilizuotų medienos, medienos pagrindo, medžio drožlių plokščių, OSB, gipso plaušo, gipso ir cemento plokščių, taip pat ant akyto betono, gelžbetonio, tinko ir kt. Galima naudoti vidaus ir išorės darbams, ant vertikalių ir horizontalių paviršių. Taip pat tinka šildomoms grindims  ir naudojant išlyginamuosius, remontinius ir savaime išsilyginančius mišinius, betono mišinius, klijus, tinką ir kt. Rekomenduojamas kaip grindų gruntas vėliau dedamoms visų rūšių hidroizoliacinėms dangoms.

Pagrindo paruošimas

Prieš gruntuojant pagrindas turi būti stabilus, tvirtas, švarus ir be dulkių, tepalų, riebalų dėmių, senų nestabilių dažų ir kitų sukibimą mažinančių dangų.  Cemento ir tinko pagrindai turi būti surišti ir sausi. Senos, nestabilios, besilupančios dangos turi būti pašalintos.

Naudojimas

Prieš naudojimą gruntą gerai išmaišykite, kol pasieksite vientisą konsistenciją. Gruntas yra paruoštas naudoti. Neskieskite jo vandeniu ar kitomis medžiagomis. Produktą reikia tepti teptuku arba voleliu. Gruntuoti reikia esant nuo +5oC iki +25oC pagrindo ir aplinkos temperatūrai. Sluoksnio džiūvimo laikas: 2-6 valandos (esant 23oC temperatūrai ir 60% santykiniam oro drėgnumui). Po gruntavimo valykite įrankius vandeniu ir vandeniu pašalinkite nepageidaujamus nešvarumus. Dirbant lauke, gruntuotą paviršių saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, lietaus ir šalčio. Išeiga priklauso nuo paviršiaus įgeriamumo ir turi būti nustatoma atliekant individualius bandymus konkrečiai paskirčiai. Gamintojas neatsako už pasekmes, jei produktas naudojamas nesilaikant pateiktų nurodymų, gamintojo instrukcijų ir statybos taisyklių. Prieš naudodami perskaitykite produkto saugos duomenų lapą ir techninių duomenų lapą.

Techniniai duomenys

  • Spalva – rausva
  • pH – 8,0–9,0
  • Sluoksnių skaičius – 1
  • Išeiga – nuo 0,20 kg/m² iki 0,40 kg/m²
  • Oro ir pagrindo temp. darbo metu – nuo +5 °C iki +25 °C
  • Džiūvimo laikas – nuo 2 iki 6 valandų
  • Naudojimo įrankiai – teptukas, volelis.
  • Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pagaminimo dienos.

Saugumas

P101 Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P280 Mūvėti apsaugines pirštines. P305+P351+P338 PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. P501 Turinį/talpyklą perduoti įgaliotai atliekų šalinimo įmonei. Preparatas neklasifikuojamas kaip pavojingas. Prieš naudojant perskaityti produkto saugos duomenų lapą ir techninių duomenų lapą. Atliekų kodas: 15 01 02 plastikinės pakuotės.

PASTABA: Atiduoti perdirbti tik visiškai ištuštintas ir išvalytas talpyklas!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kvarcinis gruntas vidaus ir išorės darbams”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.