Vienkomponentė polimerinė hidroizoliacija Level+

9,49 65,99 

12kg
1.5kg
4kg
7kg

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Level+

Vidaus / lauko darbams

Vidaus ir lauko

Talpa

12kg

,

1.5kg

,

4kg

,

7kg

Kilmės šalis

Vokietija

Aprašymas

Vienkomponentė polimerinė hidroizoliacija Level+ yra skirta darbui viduje ir išorėje. Hidroizoliacijos sąvybės:

 • Atspari šalčiui;
 • Paruošta naudoti;
 • Nelaidi vandeniui;
 • Tvirta, elastinga plėvelė;
 • Puikiai užmaskuoja įtrūkimus;
 • Labai geras klijų sukibimas;
 • Tinka šildomoms grindims;
 • Be tirpiklių.

Vienkomponentinės polimerinės hidroizoliacijos naudojimas

Hidroizoliacija LEVEL + skirta įrengti elastingą vandeniui nelaidžią ir atsparią dangą hidroizoliuojant tipinius pastatuose esančius paviršius. Tose vietose, kuriose būna intensyvus vandens ir drėgmės poveikis, tokiose kaip balkonai, virtuvės, vonios kambariai, dušo kabinos, tualetai, skalbyklos, rūsiai, prieš įrengiant keramines dangas. Produktas tinka įrengti elastingoms nuo drėgmės ir vandens apsaugančioms dangoms grindinio šildymo sistemose. Hidroizoliacija skirta dengti betoniniam pagrindui, cemento tinkui, cemento ir kalkių tinkui, gipso tinkui, gipso blokeliams, cemento plokštėms, gipso plokštėms, gipso plaušų ir pluoštinio cemento plokštėms, besiūlėms grindų dangoms. Produktui išdžiūvus susidaro labai elastinga danga, atspari drėgmei ir vandeniui. Įrengta danga yra atspari ir apsaugo paviršių nuo kenksmingo alyvos, riebalų, grybų, pelėsio ir visų įprastai buityje naudojamų cheminių medžiagų bei detergentų poveikio. Galima naudoti ant vertikalių ir horizontalių paviršių. Tiek patalpose tiek lauke. Išdžiūvus susidaro šiurkšti danga, kuri yra idealus pagrindas tepti cementiniams, dispersiniams ir epoksidiniams keraminių plytelių klijams. Hidroizoliacija negali būti galutinė paviršiaus apdaila! Produkto sudėtyje nėra tirpiklių, jis nedaro neigiamo poveikio gamtinei aplinkai.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas negali būti sutrūkinėjęs. Reikia pasirūpinti visais reikalaujamais nuolydžiais, pagrindas turi būti sausas, švarus ir be dulkių, riebalų, senų dažų ir smulkių elementų, kurie gali sumažinti hidroizoliacijos sukibimą. Teršalus ir silpnai prikibusius sluoksnius reikia pašalinti ir tas vietas užtaisyti tinkama medžiaga. Nuo metalinių paviršių pašalinti rūdis ir apsaugoti juos nuo korozijos. Naudojant hidoizoliaciją lauke, pagrindas turi būti su visais standartiniais nuolydžiais. Pagrindą reikia gruntuoti .

Hidroizoliacijos paruošimas

Prieš naudojant produktą reikia išmaišyti talpykloje mechaniniu būdu, su lėtai besisukančiu maišytuvu.

Dengimo būdas

Vienkomponentė polimerinė hidroizoliacija yra tempama teptuku, voliuku, plienine mentele arba purškiama. Darbai turi būti atliekami tada, kai pagrindo ir aplinkos temperatūra yra nuo +5 °C iki +25 °C. Vieno sluoksnio džiūvimo laikas – nuo 6 iki 24 valandų. Vienu kartu nereikia užtepti pernelyg storo hidroizoliacijos sluoksnio, jos perteklių reikia nedelsiant pašalinti. Jeigu vienu kartu užtepamas pernelyg storas sluoksnis, pailgėja sukibimo laikas. Danga gali susitraukti ir galiausiai sutrūkinėti. Kitus sluoksnius reikia tepti statmenai ankstesniam sluoksniui (kryžmai). Atsižvelgiant į apsaugomo paviršiaus tipą ir paskirtį reikia naudoti sistemines sandarinimo juostas, mandžetus ir kampus bei kompensacines virveles LEVEL+. Galutinė produkto išeiga ir džiūvimo laikas priklauso nuo pagrindo kokybės (akytumo). Tai reikia nustatyti atliekant individualius konkretaus naudojimo bandymus su įvairių tipų pagrindais. Atliekant darbus lauke izoliuotą paviršių reikia apsaugoti nuo saulės spindulių, vėjo, kritulių ir šalčio. Tolesnius statybos darbus reikia atlikti tada, kai visi sluoksniai išdžiūsta.

Techniniai duomenys

 • Spalva – mėlyna
 • Konsistencija – tiršta pasta
 • pH – 8,0–9,0
 • Sluoksnių skaičius – 1–4 (mažiausiai 2)
 • Išeiga – nuo 0,80 kg/m² iki 1,40 kg/m²
 • Minimalus dangos storis – 1 mm
 • Gebėjimas padengti įbrėžimus – iki 1 mm
 • Oro ir pagrindo temp. darbo metu – nuo +5 °C iki +25 °C
 • Atskirų sluoksnių džiūvimo laikas – nuo 6 iki 24 valandų
 • Visas įrengtos dangos kietėjimo laikas – mažiausiai 7 dienos
 • Keraminių dangų tvirtinimas – ne anksčiau kaip po 24 valandų po sukietėjimo
 • Naudojimo įrankiai – teptukas, volelis, plieninė mentelė arba užpurškiant
 •  Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pagaminimo dienos.

Saugumas

P101 Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P280 Mūvėti apsaugines pirštines. P305+P351+P338 PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. P501 Turinį/talpyklą perduoti įgaliotai atliekų šalinimo įmonei. Preparatas neklasifikuojamas kaip pavojingas. Prieš naudojant perskaityti produkto saugos duomenų lapą ir techninių duomenų lapą. Atliekų kodas: 080410 Klijų ir hermetikų atliekos (įskaitant hidroizoliaciją), susidarančios gaminant, ruošiant, naudojant ir tiekiant rinkai bei klijų ir hermetikų atliekos, kurios nenurodytos 08 04 09. Atliekų kodas: 15 01 02 plastikinės pakuotės. PASTABA: Atiduoti perdirbti tik visiškai ištuštintas ir išvalytas talpyklas!

Laikymas ir gabenimas

Produktas turi būti apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių, laikomas atokiai nuo šilumos šaltinių ir atviros liepsnos. Produktas jautrus neigiamai temperatūrai. Gabenti ir laikyti originaliose uždarytose pakuotėse, sausoje vietoje, aukštesnėje negu +5 °C temperatūroje.

Puikiai tinka naudoti kartu su:

Kvarcinis gruntas vidaus ir išorės darbams

14,99 39,98 
4kg
15kg
7kg
Pasirinkti savybes This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Hidroizoliacinė juosta Level+

9,98 89,99 
10m
50m
5m
Pasirinkti savybes This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Hidroizoliacinis manžetas su guma ir skyle

1,98 5,99 
Pasirinkti savybes This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Hidroizoliacinis manžetas su skyle

1,98 2,99 
Pasirinkti savybes This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Išorinis hidroizoliacinis kampas

2,99 
Į krepšelį

Vidinis hidroizoliacinis kampas Level+

2,99 
Į krepšelį

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vienkomponentė polimerinė hidroizoliacija Level+”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.